KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13534625
nr 1353 4625
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Oljemålning, "One above and one below". Signerad. Olja på duk, 38x46 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:14:35
7/10 20:58:48